CG: Incident ispred Skupštine; Ministar: Policijski puč

Izvor: B92, 30.Avg.2016, 19:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

CG: Incident ispred Skupštine; Ministar: Policijski puč

Nekoliko radnika crnogorskog Kombinata aluminijuma i policajaca, povređeni su prilikom pokušaja nasilnog ulaska radnika u zgradu Skupštine Crne Gore.

Kako javljaju crnogorski mediji, oni su povrede zadobili kada je policajac u civilu, pripadnik obezbeđenja Skupštine Crne Gore upotrebio suzavac.

Ministar unutrašnjih poslova Crne Gore Goran Danilović rekao je da će pokrenuti disciplinski postupak protiv direktora Uprave policije Slavka Stojanovića zbog ovog incidenta.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Kako je naveo, tim povodom je zatražio sastanak sa premijerom Milom Đukanovićem i istakao da je iz medija saznao o svemu, bez obzira na to što, kako kaže, po zakonu mora da bude obavešten da se sprema protivzakonit ulazak u parlament.

Dodaje da je izostala bilo kakva komunikacija između direktora policije i ministra, uz napomenu da ako o tome niko od nadređenih nije znao ništa, onda je u pitanju policijski puč.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Crna Gora: Incident ispred Skupštine; Ministar: Policijski puč

Izvor: Cafe.ba, 30.Avg.2016

Nekoliko radnika crnogorskog Kombinata aluminijuma i policajaca, povređeni su prilikom pokušaja nasilnog ulaska radnika u zgradu Skupštine Crne Gore.

Nastavak na Cafe.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.