SVE o Battlefield 1 They Shall Not Pass (FOTO)

Izvor: Mondo, 25.Jan.2017, 15:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SVE o Battlefield 1 They Shall Not Pass (FOTO)

Prvi u nizu od četiri DLC dodatka za Battlefield 1, They Shall Not Pass, spremanje za mart i evo šta će novo doneti.

Pored francuske vojske (konačno), koja je već ranije najavljena, dobijamo i nove mape, i saznajemo detalje o četiri od njih:

- Verdun Heights, gde se igrač nalazi u zapaljenim šumarcima uzvišenja Verdena koja gore zapaljena prvim baražima artiljerije u Prvom svetskom ratu, a ostatak bitke se razvija u napad na utvrđenje na uzvišenju
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
- Fort Vaux, gde je fokus na prvoj velikoj opsadi utvrđenja u Prvom svetskom ratu i borbama prsa u prsa u mračnom podzemlju istog

Zabranili najbolje igrače u Battlefield 1?!

Čuvena narodne pesma u Battlefield 1 igri!

- Soissons, to jest jedan od najvećih tenkovskih napada u čitavom ratu, gde u ulozi francuske armije napadate grad Suason u Saint Chamond tenkovima, a postavka vremenskih uslova je letnji dan sa početkom oluje

- Rupture, i njegove zasede i već uništenom opremom iz ranijih perioda rata pokrivene livade, gde Francuzi pokušavaju da zauzmu ključne prelaze preko Aisne reke

Mape same po sebi deluju zanimljive postavkom, i vidimo već dosta vremena provedenih na istima uz zabavu. Izgleda da je naglasak na tenkovima, i normalno stiže nam i zver francuske armije Char 2C koji je dominirao u borbama čitavog rata, objavio je Play! Zine.

Zašto biste morali da odigrate Battlefield 1 (VIDEO)

Stiže nam i novi mod igre nazvan Frontlines, u kojem se oba tima bore za jednu zastavu, i kad jedan od timova zauzme jednu zastavu, cilj moda se pomera na sledeću tačku, kreirajući simulaciju napredovanja u neprijateljsku teritoriju, i pomeranja čitavog fronta u ofanzivno-defanzivnim manevrima. Sama ideja brzog pomeranja objektiva bi trebala da simulira aktivnu dinamiku bojnog polja.

Pogledajte koncept slike novog DLC-a:

Takođe, uvodi se nova vrsta stacionarne artiljerije, Siege Howitzer, i još ne znamo kako će ova haubica delovati. Nova klasa ingame je Trench Raider Elite Class, koji je na slici u galeriji sa zanimljivom zaštitom preko lica.

I za kraj podsećamo da ekspanzija stiže u martu 2017.

Izvor: Battlefield.

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Šta donosi prvi DLC za Battlefield 1?

Izvor: B92, 25.Jan.2017

Prvi u nizu od 4 DLC ekspanzije za Battlefield 1 o kojima je magazin Play! Zine već pisao, They Shall Not Pass, danas je dobio precizniju formu u njegovim očima, pošto je EA objavio šta tačno ova ekspanzija donosi.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.