Izvor: Gs.rs, 10.Jun.2010, 17:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

E3: Transformers multiplayer demo

10.06.2010 - Danas se na Microsoftovom Xbox 360 online servisu pojavio eksluzivni multiplayer demo za novu Transformer igru War for Cybertron. Demo sadrži jednu mapu na kojoj se možete isprobati u četri klase (vođa, vojnik, naučnik i izviđač) koje možete još detaljno unapređivati sa sakupljenim iskustvom. Tokom igranja možete se prebacivati iz automatskog u mehanizovani oblik pritiskom na jedno dugme, a prve impresije od same igre su veoma pozitivne. Kontrola, način pucanja, dizajn nivoa, kvalitet grafike, sve je na veoma solidnom nivou. Naravno, podsećamo da samo "Gold" korisnici koji su platili godišnju pretplatu od 50 dolara mogu pristupiti sada ovom demou, a nadamo se da će se uskoro pojaviti i singleplayer demo za obe konzole.

Nastavak na Gs.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Gs.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Gs.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.