Izvor: Gs.rs, 10.Jun.2010, 17:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
E3: Transformers multiplayer demo
10.06.2010 - Danas se na Microsoftovom Xbox 360 online servisu pojavio eksluzivni multiplayer demo za novu Transformer igru War for Cybertron. Demo sadrži jednu mapu na kojoj se možete isprobati u četri klase (vođa, vojnik, naučnik i izviđač) koje možete još detaljno unapređivati sa sakupljenim iskustvom. Tokom igranja možete se prebacivati iz automatskog u mehanizovani oblik pritiskom na jedno dugme, a prve impresije od same igre su veoma pozitivne. Kontrola, način pucanja, dizajn nivoa, kvalitet grafike, sve je na veoma solidnom nivou. Naravno, podsećamo da samo "Gold" korisnici koji su platili godišnju pretplatu od 50 dolara mogu pristupiti sada ovom demou, a nadamo se da će se uskoro pojaviti i singleplayer demo za obe konzole.





