Izvor: Gs.rs, 11.Jun.2010, 00:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

E3: Najavljen Motorstorm Apocalypse

10.06.2010 - Sony ne odustaje od svoje Motorstorm franšize sa kojom su i započeli eru Playsation 3 konzole. Treći deo ove igre se ne dešava na nekom tropskom ostrvu, stenovitim planinama ili snežnom bespuću. Ne, treći deo se dešava u dalekoj budućnosti u kojoj će te se trkati među oronulim i napuštenim zgradama. Gameplay je unapređen uvođenjem kompleksong singleplayer moda koji prati zacrtanu priču 3 vozača, svaki sa svojom posebnom kampanjom (i težinom igranja). Po rečima developera igra će imati preko 40 staza, svaka sa velikim stepenom uništenja (slično kao u Split Second igri), a biće podržana gomila multiplayer modova uz nezaobilazni split screen mod za 4 igrača. U nastavku članka pogledajte odlične slike iz igre.

Nastavak na Gs.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Gs.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Gs.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.