ZAMALO MAJCI ODSEKAO JEZIK

Izvor: Kurir, 07.Okt.2011, 08:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ZAMALO MAJCI ODSEKAO JEZIK

BLACE - Svađa zbog rakije! Vučica D. (78) iz sela Džepnica umalo nije ostala bez jezika kad ju je sin Dragan uhvatio za vilicu i izvukao joj protezu! Žica je starici isekla jezik od korena ka vrhu u dužini od pet centimetara, pa je Vučica D. prebačena u prokupačku bolnicu.

BLACE - Svađa zbog rakije!

Vučica D. (78) iz sela Džepnica umalo nije ostala bez jezika kad ju je sin Dragan uhvatio za vilicu i izvukao joj protezu! Žica je starici isekla jezik od korena >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << ka vrhu u dužini od pet centimetara, pa je Vučica D. prebačena u prokupačku bolnicu.

- Moj sin je bio ljut što nisam htela da dam rakiju komšiji. Posvađali smo se i on me je nekoliko puta udario, a onda mi je rekao: „Skini protezu da ti skratim jezik!“ Uhvatio me za protezu i pokušao da je izvuče, a ona se pomerila i žica mi je umalo odsekla jezik - priča starica.

Vučica D. kaže da ju je komšija prevezao u bolnicu, gde su joj ušili ranu.

U momentu kada je stigla u bolnicu, starica je bila svesna, a kasnije je lekarima rekla da ju je povredio sin.

- Vučici D. je odmah urađena hirurška intervencija i ona je, na lični zahtev, otišla kući - kazali su u bolnici.

Policija je protiv Dragana D., posle saslušanja, podnela krivičnu prijavu za nasilničko ponašanje.

(M. Đ.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.