Izvor: B92, 29.Mar.2010, 17:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Više puta prodavao iste stanove
Beograd -- Policija je uhapsila direktora kompanije za izgradnju stanova CFT iz Beograda Milorada T. (45) zbog više prevara.
U današnjem saopštenju MUP-a Srbije se navodi da je uhapšeni osumnjičen da je prevare izvršio tako što je više puta prodavao iste stanove u objektima u Beogradu, u ulicama Branka Radičevića 21, Veselina Čajkanovića 26b i u Kneginje Zorke 66. Na taj način, uhapšeni je sebi pribavio protivpravnu imovinsku korist od 82.000 evra.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.























