Izvor: S media, 21.Okt.2011, 22:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Varali proizvođače kolača i građane
Zoran S. i njegova ćerka Suzana S. iz Toponice uhapšeni su zbog sumnje da su oštetili fizička i pravna lica koja su od njih kupovali orahe, za oko 700.000 dinara.
Požarevačka policija uhapsila je Zorana S. (56) i njegovu ćerku Snežanu S. (33) iz Toponice, zbog sumnje da su kao vlasnici firme "Dalas Plus" oštetili fizička i pravna lica koja su od njih kupovali orahe, za oko 700.000 dinara.
Uhapšen dok je obijao benzinsku pumpu
Uhapšeni >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << sa 1,7 kilograma heroina
Na ulici duplo skuplja droga
Oni su osumnjičeni da su tokom 2010. i 2011. uplate za naručene orahe podizali sa svojih računa i nisu ih isporučivali naručiocima.
Medju oštećenima su proizvodjači torti i kolača "Aurelio" i "Bondjorno" iz Beograda, "Eskom" iz Velikog Gradišta, "Zebra" Kragujevac, kao i veliki broj gradjana Vršca, Vojke i Novog Pazara.
(Beta)










