Izvor: CrnaHronika.rs, 26.Jul.2013, 00:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VRŠAC: Beba pronađena mrtva kraj puta!

Na izlazu iz Vršca prema selu Pavliš u pronađena je mrtva beba ženskog pola, čiji identitet i starost još nisu utvrđeni.
Telo bebe prevezeno je na obdukciju zbog utvrđivanja uzroka i vremena smrti.
- Novorođenče su našli prolaznici koji su odmah pozvali policiju.
Zasad nije poznato da li je beba umrla prirodnom smrću ili je ubijena, i to će biti poznato posle obdukcije – kaže izvor Kurira iz istrage.
Policajci su zbog smrti novorođenčeta, kako bi otkrili identitet njegove majke, juče bili u vršačkoj bolnici.- Pregledana su dokumenta žena koje su se porodile u skorije vreme.
Takođe su inspektori bili i na neuropsihijatriji kako bi proverili u kakvom psihičkom stanju su bile porodilje – kaže naš sagovornik.
Vršačka policija očekuje da će se uskoro utvrditi ko je majka mrtve bebe.
- Pretpostavlja se da je neko od rodbine ostavio telo deteta pored puta, mada nije isključena ni mogućnost da je beba ostavljena živa i da je umrla od gladi. Svi detalji biće poznati posle istrage – kaže izvor Kurira.
Z. N.
Izvor: kurir

Nastavak na CrnaHronika.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta CrnaHronika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta CrnaHronika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.