Izvor: Glas javnosti, 26.Jul.2009, 01:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Utopio se na kupalištu
PIROT - Na Gradskom kupalištu, u noći između petka i subote, utopio se mladić rođen 1972. godine. NJegov nestanak bio je prijavljen Policijskoj upravi Pirot.
Telo je nađeno u subotu u ranim jutarnjim satima, dok su mu stvari bile na kupalištu. Čovek se utopio van radnog vremena, kada ne radi nijedna služba na kupalištu. Prema rečima Okružnog tužioca Saše Radenkovića, ne postoji ništa što bi izazvalo sumnju u rad osoblja, a na telu utopljenika nema tragova nasilne smrti. Lekar koji je bio na uviđaju konstatovao je da se radi o zadesnoj smrti.
Gradsko kupalište u Pirotu nije radilo u toku uviđaja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










