Izvor: Blic, 14.Dec.2005, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ustreljen u vrat u stanu
Ustreljen u vrat u stanu
NIŠ - Pod još nerazjašnjenim okolnostima Miloš Savić (20) iz Niša ranjen je juče oko 9.30 časova iz vatrenog oružja u stanu u kojem stanuje u Rendgenovoj ulici 1a/30. Sa povredama opasnim po život prebačen je u nišku bolnicu, gde je hitno operisan.
- Pacijent je zadobio prostrelnu ranu vrata i nije u životnoj opasnosti. On će u toku dana biti prebačen na Kliniku za uho, grlo i nos jer ima povrede vrata - saopštio je direktor >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Klinike za hirurgiju dr Veroljub Pejčić.
U zgradi u Rendgenovoj komšije kažu da nisu čule pucanj i da su bile šokirane dolaskom policije koja je vršila uviđaj u stanu koji se nalazi u nadgrađenom delu zgrade na petom spratu. Oni kažu da je prethodne noći u stanu bila zabava koja je trajala do sitnih sati.
- Čula sam ujutru neke korake, kao da je neko trčao niz stepenice, pa sam mislila da se deca igraju. Ubrzo posle toga došla je policija, ali nisu želeli da nam kažu šta se dogodilo - ispričala je jedna od komšinica i dodala da ranjenog mladića nije poznavala.
Prema prvim i još nepotvrđenim informacijama hitac koji je teško povredio Savića ispaljen je iz blizine, a policija je pokrenula široku istragu radi rasvetljavanja događaja. V. T. - B. J.









