Upucan državljanin Srbije

Izvor: Studio B, 06.Dec.2015, 14:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Upucan državljanin Srbije

Tridesetogodišnji srpski državljanin, čiji identitet nije objavljen, teško je ranjen u petak uveče u Beču, kada su nepoznati počinioci u njega ispalili nekoliko hitaca.

Kako prenose austrijiski mediji, Srbin je u teškom stanju prebačen u bolnicu i njegovo stanje je kritično.

Policija je pokrenula istragu, a svedoci iz ulice u kojoj se dogodila pucnjava, kažu da su videli tri osobe kako beže.

Policija je saopštila da je u toku pregledanje snimaka sigurnosnih kamera, kao i to da sa ranjenim Srbinom inspektori nisu uspeli da razgovaraju jer je sve vreme u besvesnom stanju.

 

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.