Izvor: S media, 07.Maj.2013, 15:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ukrali zlato vredno 100.000 evra

Požarevačka policija odredila je zadržavanje i podnela krivične prijave protiv Aleksandra N. (30) iz Požarevca i Darka P. (32) iz Prugova, zbog sumnje da su ukrali zlatni nakit vredan oko 100.000 evra, saopšteno je danas iz Policijske uprave Požarevac.

Njih dvojica se sumnjiče za krivično delo teške krađe, a policijsko zadržavanje je odredjeno i Slobodanu M. (66) iz Požarevca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo prikrivanje.

Jedan >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << deo pokradenih predmeta dali su Slododanu M. radi dalje preprodaje.

Policija je posle pretresa kod osumnjičenih pronašla deo pokradenih predmeta i vratila oštećenom vlasniku.

Policija će osumnjičene u zakonom predvidjenom roku uz krivičnu prijavu predati istražnom sudiji Osnovnog suda u Požarevcu.

(Tanjug)

Foto:guliver-thinkstock

Nastavak na S media...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.