Ukinut pritvor uhapšenom direktoru Železnice Jevtiću

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Mar.2020, 16:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ukinut pritvor uhapšenom direktoru Železnice Jevtiću

Specijalni sud u Beogradu ukinuo je danas pritvor direktoru JP "Infrastruktura železnice" Miroljubu Jevtiću, osumnjičenom u dve istrage koje se vode protiv njega u tužilaštvu za organizovani kriminal.

Jevtić je danas pušten iz pritvora jer su prestali razlozi za njegovo dalje zadržavanje, pošto su ispitani predviđeni svedoci, rekla je za Tanjug njegov branilac Zora Dobričanin Nikodonović.

Jevtić je bio uhapšen 10. janura zbog sumnje da je primio mito od >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << 10.000 evra u vezi sa poslovima eksproprijacije zemljišta na trasama brzih pruga.

Druga trojica osumnjičenih u ovom slučaju odmah su puštena da se brane sa slobode.

Protiv Jevtića je početkom februara pokrenuta još jedna istraga, zbog slučaja u kojem se zajedno sa državnim sekretarom Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Miodragom Poledicom i još četiri osumnjičena tereti za zloupotrebe sa javnim nabavkama u vezi sa rekonstrukcijama železničke pruge na Pančevačkom mostu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

ISPITANI SVEDOCI, JEVTIĆ NA SLOBODI Ukinut pritvor direktoru "Infrastruktura železnice"

Izvor: Blic, 13.Mar.2020

Specijalni sud u Beogradu ukinuo je danas pritvor direktoru JP "Infrastruktura železnice" Miroljubu Jevtiću, osumnjičenom u dve istrage koje se vode protiv njega u tužilaštvu za organizovani kriminal.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.