Izvor: Blic, 22.Maj.2010, 18:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšeno pet vehabija zbog kriminalnih radnji
Kosovska policija je uhapsila pet osoba zbog kriminalnih radnji, za koje se sumnja da su povezane s vehabijama, i zaplenila veću količinu različitog oružja, rekao je portparol policije u Prizrenu Hazir Beriša.
Policija je akciju sprovela kasno sinoć, na osam lokacija u Prizrenu i okolini, a za uhapšene osobe se sumnja da pripadaju pokretu vehabija, prenose prištinski mediji Berišinu izjavu.
Članovi uhapšene grupe, koji su billi okupljeni oko humanitarnog udruženja >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << "Iskrenost", nalaze se u pritvoru.
U operaciji je zaplenjeno nekoliko kalašnjikova, automatskih pušaka, pištolja, kao i deset kompleta unformi, zaštitnih prsluka, dvogled, lisice, a u hapšenju je, kako se navodi, učestvovalo 120 pripadnika policije.







