Uhapšeni zbog trgovine ljudima

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Okt.2018, 16:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšeni zbog trgovine ljudima

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Službe za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK), u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu uhapsili su N.P. (1983) i M. M. (1991) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo trgovina ljudima.

Policija je prilikom pretresa stana i drugih prostorija koje osumnjičeni koriste na području Obrenovca pronašla dvadesetosmogodišnju ženu koju su, kako se sumnja, osumnjičeni primoravali na prosjačenje.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
Ona je pronađena u nehumanim i nehigijenskim uslovima, a kako se sumnja, uhapšeni su je i vezivali lancima da bi sprečili njeno bekstvo.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega su uz krivičnu prijavu privedeni Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.