Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 04.Nov.2011, 16:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšeni zbog pornografije
NOVI SAD -
Kriminalistička policija lišila je slobode Novosađanina Aleksandra I. (1963), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju,saopštila je Policijska uprava Novi Sad.
Pretresom njegovog stana, policija je pronašla i zaplenila na hiljade fotografija i nekoliko stotina video snimaka pornografske sadržine, nastale iskorišćavanjem maloletnih lica.
Aleksandru >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << I. određeno je policijsko zadržavanje, a danas je priveden na saslušanje istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu,dodaje se u saopštenju.
Policija je i uhapsila Olivera A. (29) iz Zrenjanina zbog pribavljanja i posedovanja pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnika za pornografiju, saopštio je danas MUP Srbije.
U saopštenju se navodi da je on osumnjičen da je od 2010. godine sa svog kućnog računara preko interneta preuzimao i skladištio veću količinu pornografskog materijala nastalog iskorišćavanjem maloletnih lica.
Pretresom stana osumnjičenog pronađena je veća količina pornografskog materijala, nastalog iskorišćavanjem maloletnika, uzrasta od deset do 15 godina, navodi se u saopštenju.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...








