Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Apr.2019, 17:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšeni prevaranti - uknjižili stan preminule vlasnice
U saradnji Trećeg osnovnog tužilaštva u Beogradu i Službe za borbu protiv organizovanog kriminala uhapšena su trojica osumnjičenih za prevaru sa jednim stanom u Beogradu čija je vlasnica preminula, dok je četvrti osumnjičeni već priznao krivicu i zaključio sporazum sa tužilaštvom.
U pitanju je deo grupe osumnjičenih protiv kojih se već vodi istraga u Tužilaštvu za organizovani kriminal od novembra prošle godine.
Uhapšeni su Darko Živković i Aleksandar >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Lalić, kao i Dejan Nedić.
Oni se sumnjiče za krivično delo prevara, jer su napravili falsifikovane papire za stan u Ulici Omladinskih brigada 23 čija je vlasnica preminula, a oni nabavljali falsifikovanu dokumentaciju i uknjižili stan na Nedića.
Dragan Negovanović koji je bio zadužen za pravljenje lažne dokumentacije priznao je krivicu i dobio je uslovnu kaznu od šest meseci zatvora sa rokom provere od dve godine.
Ostali su negirali krivicu, a tužilaštvo je tražilo da im se odredi pritvor, rekao je za Tanjug portparol tužilaštva Ivan Marković.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
UHAPŠENI PREVARANTI Tri osobe osumnjičene da su uknjižile stan preminule vlasnice
Izvor: Blic, 19.Apr.2019
U saradnji Trećeg osnovnog tužilaštva u Beogradu i Službe za borbu protiv organizovanog kriminala uhapšena su trojica osumnjičenih za prevaru sa jednim stanom u Beogradu čija je vlasinca preminula, dok je četvrti osumjičeni već priznao krivicu i zaključio sporazum sa tužilaštvom.











