Izvor: Blic, 15.Mar.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšena grupa narko dilera

Novosadska policija je uhapsila je grupu narkodilera, koji su duže vreme delovali na području Novog Sada i okoline, a sutra će biti sprovedeni nadležnom istražnom sudiji, saopštila je danas Policijska uprava u Novom Sadu. Uhapšeni su braća Mladen (25) i Nikola (27) Š, iz Bačkog Jarka. Mladen Š. je, prilikom uličnog legitimisanja, odbacio paketiće heroina teške 44 grama i pokušao da pobegne, ali je uhvaćen. U jednom od iznajmljenih stanova, u Kosovskoj ulici, policija je, po nalogu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << istražnog sudije, izvršila pretres i našla 1.146 grama heroina, 404 grama neke druge još neidentifikovane hemijske supstance, dva pištolja, 21 metak, lisice, elektronsku vagu i mehaničku presu. Utvrđeno je da su braća organizovala grupu dilera droge i da su u Novom Sadu imali više stanova na raspolaganju. U krivičnoj prijavi protiv njih obuhvaćene su još četiri osobe.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.