Izvor: Glas javnosti, Tanjug, 13.Feb.2010, 07:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen zbog ubistva psa

KRAGUJEVAC - Zbog sumnje da je vatrenim oružjem ubio psa, ali i da je ugrozio bezbednost ljudi, uhapšen je Predrag K. (50) iz Lapova, saopštila je juče Policijska uprava u Kragujevcu.

Kako je navedeno, Predrag K. je prekjuče, nešto pre podneva, hicem iz malokalibarske puške, koju je neovlašćeno posedovao, nedaleko od svoje kuće ustrelio psa.

On je pucao u životinju iako se u njenoj blizini nalazilo nekoliko radnika Javnog preduzeća "Železnice Srbije", čime je ugrozio >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << njihovu bezbednost i izazvao opštu opasnost, navedeno je u saopštenju u kojem se dodaje da je zrno kojim je pas ubijen udarilo i u parkirano putničko vozilo.

Policija je pretresom kuće Predraga K. pronašla malokalibarsku pušku iz koje je pucao, vazdušni pištolj za koji nije imao odobrenje i lovačku pušku, vlasništvo njegovog brata.

Predrag K. se sumnjiči da je izvršio krivična dela ubijanje i mučenje životinja, nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija i izazivanje opšte opasnosti.

Nastavak na Glas javnosti...



Povezane vesti

Kragujevac: Uhapšen zbog ubistva psa

Izvor: SrbijaNet.rs, 12.Feb.2010, 16:30

Zbog sumnje da je vatrenim oružjem ubio psa, ali i da je ugrozio bezbednost ljudi, uhapšen je Predrag K. (50) iz Lapova saopštila je danas Policijska uprava u Kragujevcu. Kako je navedeno, Predrag K. je juče nešto pre podneva, hicem iz

Nastavak na SrbijaNet.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.