Izvor: RTS, 14.Okt.2021, 12:15

Uhapšen zbog pretnji autorima podkasta "Dobar, loš, zao"

Muškarac iz Valjeva S. N. uhapšen je zbog sumnje da je na jednoj društvenoj mreži uputio pretnje novinarima "Nova S" Marku Vidojkoviću i Nenadu Kulačinu, autorima podkasta "Dobar, loš, zao".
S. N. (1974) iz Valjeva uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ugrožavanje sigurnosti, saopštio je MUP.
On se tereti da je sa svog naloga na jednoj društvenoj mreži uputio pretnje novinarima "Nova S" Marku Vidojkoviću >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << i Nenadu Kulačinu, autorima podkasta "Dobar, loš, zao".
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu u Beogradu.
S. N. su uhapsili pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za suzbijanje visokotehnološkog kriminala SBPOK-a, po nalogu Posebnog tužilaštva za borbu protiv visokotehnološkog kriminala.

Nastavak na RTS...






Povezane vesti

MUP: Uhapšen muškarac zbog pretnji Vidojkoviću i Kulačinu

Izvor: N1 televizija, 14.Okt.2021

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je policija uhapsila S.N. (47) iz Valjeva, koji se tereti da je sa svog naloga na jednoj društvenoj mreži uputio pretnje Marku Vidojkoviću i Nenadu Kulačinu, autorima podkasta "Dobar, loš, zao" koji se emituje na portalu Nova.rs.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.