Uhapšen zbog dečje pornografije

Izvor: BKTV News, 21.Feb.2012, 20:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen zbog dečje pornografije

Pripadnici Službe za borbu protiv organizovanog kriminala uhapsili su, u nastavku akcije Armagedon, J. M. starog 33 godine iz Apatina, pod sumnjom da je izvršio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju, saopštio je danas MUP Srbije.
Prema navodima policije, osumnjičeni je od 2010. do hapšenja, na kućnom računaru, preko Interneta preuzimao, >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << skladištio i postavljao veće količine pornografskog materijala nastalog iskorišćavanjem dece, uzrasta od sedam
do 13 godina.
Prilikom ulaska u stan, koji koristi J. M. policajci su ga zatekli kako na računaru, sa Interneta preuzima pornografski materijal, nastao iskorišćavanjem dece, navedeno je u saopštenju.
Osumnjičeni će uz krivičnu prijavu biti priveden istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu.
Izvor: Fonet
Tweet

Nastavak na BKTV News...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.