Uhapšen ubica iz Ćuprije

Izvor: Vesti-online.com, 20.Jul.2010, 20:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen ubica iz Ćuprije

Pripadnici Specijalne antitetorističke jedinice Srbije uhapsili su večeras Ljubomira Popovića, zvanog Ljutko (32), osumnjičenog za dvostruko ubistvo u Ćupriji prošlog vikenda, izjavio je direktor policije Milorad Veljović.

Veljović je kazao da je Popović uhapšen u beogradskom naselju Žarkovo, u iznajmljenom stanu u Repiškoj ulici broj 51.

Hapšenje Popovića, koji je višestruki povratnik u izvršavanju krivičnih dela, obavljeno je u saradnji Uprave kriminalističke >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << policije Beograda i Bezbednosno informativne agencije, rekao je Veljović.

Popović je prošlog vikenda u ćuprijskoj diskoteci ''Palaco'' ubio Jasminu Ilić (20) i Gorana Grkića, a Jasmininu sestru Jelenu (22) teško ranio.

Popovićeva meta je bio Grkić, a sestre Ilić pogođene su slučajno zalutalim mecima. Mediji su ranije javili da su ova ubistva i ranjavanje posledica obračuna ćuprijskih ''žestokih momaka'' koji su se već nekoliko meseci sukobljavali.

Diskoteka "Palaco" nalazi se u blizini Policijske stanice i Okružnog zatvora u Ćupriji.

Sigurnosne kamere zatvora snimile su Popovića kako odlazi sa mesta ubistva i snimci su predati policiji.

Pogledajte snimak hapšenja Popovića:

Osumnjičeni za dvostruko ubistvo u ćuprijskoj diskoteci "Palaco" Ljutomir Popović, zvani Ljutko (32) koji je uhapšen u Beogradu u iznajmljenom stanu u Žarkovu, predat je radi dalje kriminalističke obrade inspektorima u Policijskoj upravi Jagodina.

Policija je slobode lišila i Pavla Sredića (26) zbog sumnje da je Popoviću, posle izvršenih ubistava, pomagao u bekstvu i skrivanju. Sredić će, kako je navedeno u saopštenju MUP-a, biti priveden dežurnom istražnom sudiji Osnovnog suda u Beogradu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.