Uhapšen u Žitorađi jer je pretukao oca

Izvor: Blic, 05.Nov.2015, 17:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen u Žitorađi jer je pretukao oca

Prokupačka policija saopštila je danas da je u Žitoradji uhapsila S.N. (54) iz tog mesta zbog sumnje da je fizički napao oca i naneo mu teške telesne povrede.

Kako se navodi, njemu je zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici, određena policijska mera zadržavanja do 48 časova.

Dodaje se da će osumnjičeni nakon isteka te mere, uz krivičnu prijavu biti priveden Osnovnom javnom tužiocu u Prokuplju.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.