Uhapšen posle tri meseca potrage

Izvor: Radio 021, 08.Sep.2015, 14:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen posle tri meseca potrage

Policija je uhapsila V. O. (42) iz Vrbasa, osumnjičenog za iznudu.

On se tereti da je, zajedno sa Novosađankom uhapšenom u julu, tražio od jednog Vrbašanina da mu isplati 5.000 evra, preteći da će, u suprotnom, ugroziti život njegove porodice.

Kriminalistička policija je, tada, prilikom predaje dela traženog novca, uhapsila osumnjičenu ženu, a juče je pronašla i uhapsila i V. O.

Posle saslušanja, sudija za prethodni postupak odredio mu je pritvor u trajanju do 30 dana.

Nastavak na Radio 021...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.