Izvor: Blic, 06.Okt.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Slavoljuba Šćekića

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Slavoljuba Šćekića

PODGORICA - Beranac M. R. (36) priveden je u podgorički Centar bezbednosti zbog sumnje da je povezan s ubistvom pomoćnika načelnika crnogorske Kriminalističke policije Slavoljuba Šćekića, javili su juče podgorički mediji. M. R. je uhapšen u Beogradu po nalogu MUP-a Crne Gore. Prema policijskim saznanjima, M. R. je noć uoči atentata na Šćekića u Crnu Goru došao iz inostranstva automobilom švedske registracije. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Nekoliko dana posle ubistva avionom je pobegao u Beograd. Proverom telefonskih listinga i baznih stanica mobilnih telefona, policija je otkrila da je bio u stalnom telefonskom kontaktu s nekim od pritvorenika u spuškom zatvoru, za koje se veruje da su povezani sa ubistvom Šćekića.

Švercovali robu vrednu 2,8 miliona dinara

BEOGRAD - Radnici carine iz Sombora otkrili su na putu Sombor - Bački Breg kod Bezdana dva pokušaja šverca parfema i ženske garderobe, vrednih oko 2,8 miliona dinara, saopštila je Carina.

Zaplenjena roba otkrivena je u autobusu koji je iz Nemačke saobraćao za Beograd. Iza sedišta vozača pronađena je veća količina poznatih marki parfema i kozmetike, vredne oko 218.000 dinara, a u prtljagu koji je delimično bio skriven ispod sedišta putnika A. Ž. pronađena je garderoba vredna oko 2,5 miliona dinara. Dvoje mrtvih u kanjonu Morače

KOLAŠIN - Radisav Dukić (22) i Radoje Šćepanović (24) iz Kolašina, poginuli su juče oko dva sata posle ponoći u saobraćajnoj nesreći u kanjonu Morače, na putu Podgorica-Kolašin. Dvojica mladića su nastradala kad su 'golfom 2' sleteli u provaliju duboku 70 metara. Spasilačke ekipe su posle velikih napora uspele su da iz provalije izvuku njihova tela. Pretpostavlja se da se nesreća desila zbog loših vremenskih uslova i neprilagođene voženje.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.