Izvor: Blic, 07.Nov.2009, 06:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen osumnjičeni za pljačku pošte
BEOGRAD - Bojan Veličković (24) iz Beograda uhapšen je zbog sumnje da je sa pištoljem koji je ukrao od tasta počinio više pljački pošta u okolini Beograda.
Osumnjičeni je 3. novembra, uz pretnju pištoljem koji je prethodno ukrao od tasta, od radnice pošte u Velikoj Moštanici oteo novac, navodi se u saopštenju. Nakon toga je radnicu zaključao u kotlarnicu pošte, ističe MUP, dodajući da je u kuće gde stanuje osumnjičeni pronađen deo novca i oružje kojim je izvršeno >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << krivično delo. Policija je utvrdila da je osumnjičeni u septembru pokušao pljačku pošte uz pretnju pištoljem, dok je u oktobru, u više navrata, izvršio krivična dela teške krađe oštetivši "Pošte Srbije" u Ostružnici. Osumnjičeni je pokušao da obije i kafanu u Ostružnici, navodi se u saopštenju i dodaje da će osumnjičeni uz krivičnu prijavu biti priveden dežurnom istražnom sudiji nadležnog suda u Beogradu.



