Izvor: B92, 18.Dec.2009, 18:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uhapšen još jedan pljačkaš pošte

Šabac -- Šabačka policija saopštila je da je uhapsila i treću osobu osumnjičenu da je 10. decembra opljačkala poštu u tom gradu.

Pronađen je, pretresom kuće, deo novca iz pljačke i vozilo kojim su se razbojnici dovezli do pošte, saopštila je Policijska uprava u Šapcu. Policija je juče saopštila da je uhapsila dve osobe zbog sumnje da su 10. decembra uz primenu sile i pretnje iz pošte opljačkali oko dva miliona dinara.

Uhapšeni su Milan.P (21) i Dragan.P (18) zbog sumnje da su počinili krivično delo razboljništva, a deo opljačkanog novca je pronađen pri pretresu stanova, koje su osumnjičeni koristili.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.