Izvor: BKTV News, 30.Maj.2017, 10:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Uhapšen Srbin sa Interpolove poternice
U Bijeljini je uhapšen državljanin Srbije, A.Ð. (44) iz Bogatića, za kojim je raspisana međunarodna poternica, saopštila je danas Policijska uprava Bijeljina.
Poternicu je raspisao Interpol Beograd 8. avgusta 2016. godine, zbog teškog ubistva i nezakonite proizvodnje, posedovanje, držanje i stavljanja u promet vatrenog oružja i eksplozivnih naprava, prenosi Fena.
Kako se navodi, na osnovu sudske naredbe izvršen je pretres stana i drugih prostorija u Bijeljini, >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << u kojima je A.Ð. osoba boravio kao podstanar.
U saopštenju se dodaje i da je on predat sudu BiH u Sarajevu.
Žalosna vest u Srbiji! Preminula Kristina, devojka koja je upucana zbog 10.000 dinara na benzinskoj pumpi!
U Bijeljini uhapšen Srbin sa Interpolove poternice
Izvor: Kurir, 30.Maj.2017
BIJELJINA - U Bijeljini je uhapšen državljanin Srbije A. Đ. (44) iz Bogatića za kojim je raspisana međunarodna poternica.






