Ugušio se u gepeku svog automobila

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Mar.2009, 18:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ugušio se u gepeku svog automobila

BAČKA PALANKA - Zdravko M. (48) iz Mladenova pronađen je mrtav u gepeku svog automobila, blizu šume kod tog naselja, saopštila je danas Služba za odnose sa javnošću Opštinskog suda u Bačkoj Palanci.

Dežurni istražni sudija Andrija Šerfeze je, uviđajem na licu mesta, utvrdio da je preminuli Zdravko M. upalio motor automobila u čiji je auspuh stavio rebrasto crevo i sproveo ga u prtljažnik vozila koje je prekrio šatorskim krilom,a zatim ušao u gepek i zatvorio ga.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << />
U trenutku pronalaženja vozilo je bilo ugašeno, a gorivo u rezervoaru u celosti potrošeno.

Sudija Šerfeze naložio je obdukciju tela, a dalja istraga je u toku, navodi se u saopštenju.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.