Izvor: Blic, 12.Jun.2000, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Udavila se devojčica

Udavila se devojčica

BEOGRAD Šesnaestogodišnja T. M. iz Mladenovca udavila se prekjuče u Savi kod Ade Ciganlije. Kako 'Blic' saznaje, nestanak devojke je spasiocima prijavljen u 17.05 časova, a drugovi sa kojima je devojka došla na Adu poslednji put su je videli sat i po pre tog vremena. Spasioci su pet minuta po prijavi nestanka izvadili njeno telo iz vode, u zoni van obeleženog kupališta, na dubini od sedam metara, a 20 metara od obale u blizini III kule.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
Prema nezvaničnom informacijama, T.M. je bila neplivač. Zasad se ne zna kako je uspela da se odvoji 20 metara od obale. Postoji mogućnost da se devojka vozila na 'pedalini' i da je pala u vodi, ali niko od kupača nije to primetio i prijavio spasiocima, koji su bili na radnim mestima. A. A.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.