Izvor: S media, 04.Okt.2010, 22:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Učenik pao sa škole
Trinaestogodišnji S. A. ,učenik sedmog razreda Osnovne škole "Tanasko Rajić" u Čacku, koji je pod još nerazjašnjnim okolnostima danas pao sa drugog sprata školske zgrade, u stabilnom je zdravstvenom stanju i život mu nije u opasnosti, izjavio je večeras Tanjugu portparol čačanske bolnice dr Slobodan Gujaničić.
Kod povredjenog dečaka konstatovani su prelomi desne potkolenice i obe petne kosti i zadržan je na lečenju na Dečijem odeljenju bolnice u Čačku.
(Tanjug)
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







