Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Jan.2016, 13:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Učenici Bogoslovije "uhapsili" napadače
Ekonom Karlovačke bogoslovije povređen je jutros prilikom pokušaja pljačke Bogoslovije, saznaje Radio-televizija Vojvodine.
Iz Ministarstva unutrašnjih poslova saopšteno je da su jutros oko 10 časova u srednju bogoslovsku školu u Sremskim Karlovcima ušle dve maskirane osobe, N.M. (1986) i D.K. (1973) iz Sremske Mitrovice, i u pokušaju pljačke fizički napale ekonoma škole.
Kako se navodi u saopštenju MUP-a, oni su uz pretnju replikom pištolja vezali ekonoma >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << škole selotejpom, udarali ga plastičnim pištoljem i zahtevali da im preda novac iz kase, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova
"Učenici škole su sprečili izvršioce i zadržali ih do dolaska policije", dodaje se u saopštenju.
U toku je saslušanje osumnjičenih, a policija je identifikovala i raspisala potragu za još jednom osobom iz Sremske Mitrovice, koja se sumnjiči da je organizator ove grupe.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Pokušaj oružane pljačke Karlovačke bogoslovije
Izvor: RTS, 25.Jan.2016
. Ekonom Karlovačke bogoslovije povređen je jutros tokom pokušaja oružane pljačke zgrade Bogoslovije u Sremskim Karlovcima, a materijalna šteta nije pričinjena.





