Izvor: Blic, 17.Feb.2004, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ubio ženu pa sebe
Ubio ženu pa sebe
NOVI PAZAR - U nedelju pred ponoć Borivoje Petrović (47) hicima iz pištolja je usmrtio suprugu Snežanu (47), a potom i sebe. U kući Petrovića koja se nalazi u Sutjeskoj ulici u Novom Pazaru, bračni par je pronađen mrtav odmah nakon ubistva.
Sin bračnog para Petrović je došao u kuću zatekao užasan prizor. Policija je utvrdila da je Borivoje sa dva metka iz pištolja pogodio suprugu u glavu i u grudi, a kasnije je sebi u glavu ispalio >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << jedan metak. I Borivoje i Snežana su odmah podlegli zadobijenim ranama.
Za Petrovićima je ostalo dvoje odrasle dece, Borivoje je radio kao profesor mašinstva, a Snežana u njihovoj privatnoj auto-školi 'Best'. Policija istražuje motive ove porodične tragedije, a prema saznanjima 'Blica', Borivoje Petrović se nedavno lečio zbog psihičkih problema.
E. H.








