Izvor: B92, 05.Jul.2010, 18:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ubio se bivši funkcioner MUP-a
Beograd -- Nekadašnji prvi generalni inspektor Sektora za unutrašnju kontrolu MUP-a Srbije Srbislav Ranđelović izvršio je samoubistvo iz pištolja u svom stanu u Beogradu.
Telo Ranđelovića pronađeno je na petom spratu u Zmaj Jovinoj ulici na Obilićevom Vencu.
Policajac nije ostavio oproštajno pismo, a kao mogući motiv samoubistva pominje se teško zdravstveno stanje Ranđelovića. On je penzionisan 2008. godine sa mesta pomoćnika direktora policije.
Ubio se Srbislav Ranđelovićm bivši funkcioner MUP-a
Izvor: Glas javnosti, 05.Jul.2010
Beograd -- Nekadašnji prvi generalni inspektor Sektora za unutrašnju kontrolu MUP-a Srbije Srbislav Ranđelović izvršio je danas samoubistvo u svom stanu u centru Beograda...Ta vest potvrđena je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije...Ranđelović je penzionisan 2008. godine sa mesta pomoćnika...
UBIO SE BIVŠI GENERALNI INSPEKTOR POLICIJE SRBISLAV RANĐELOVIĆ
Izvor: Kurir, 06.Jul.2010, 08:12
BEOGRAD - Penzionisani pukovnik policije Srbislav Ranđelović (54) ubio se juče u svom stanu u centru Beograda!..Ranđelović je, prema nezvaničnim informacijama, oko 14 časova u stanu na petom spratu zgrade na Obilićevom vencu iz službenog pištolja ispalio sebi smrtonosni hitac u usta. U stanu...













