Izvor: B92, 05.Jul.2010, 18:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubio se bivši funkcioner MUP-a

Beograd -- Nekadašnji prvi generalni inspektor Sektora za unutrašnju kontrolu MUP-a Srbije Srbislav Ranđelović izvršio je samoubistvo iz pištolja u svom stanu u Beogradu.

Telo Ranđelovića pronađeno je na petom spratu u Zmaj Jovinoj ulici na Obilićevom Vencu.

Policajac nije ostavio oproštajno pismo, a kao mogući motiv samoubistva pominje se teško zdravstveno stanje Ranđelovića. On je penzionisan 2008. godine sa mesta pomoćnika direktora policije.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ubio se Srbislav Ranđelovićm bivši funkcioner MUP-a

Izvor: Glas javnosti, 05.Jul.2010

Beograd -- Nekadašnji prvi generalni inspektor Sektora za unutrašnju kontrolu MUP-a Srbije Srbislav Ranđelović izvršio je danas samoubistvo u svom stanu u centru Beograda...Ta vest potvrđena je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije...Ranđelović je penzionisan 2008. godine sa mesta pomoćnika...

Nastavak na Glas javnosti...

UBIO SE BIVŠI GENERALNI INSPEKTOR POLICIJE SRBISLAV RANĐELOVIĆ

Izvor: Kurir, 06.Jul.2010, 08:12

BEOGRAD - Penzionisani pukovnik policije Srbislav Ranđelović (54) ubio se juče u svom stanu u centru Beograda!..Ranđelović je, prema nezvaničnim informacijama, oko 14 časova u stanu na petom spratu zgrade na Obilićevom vencu iz službenog pištolja ispalio sebi smrtonosni hitac u usta. U stanu...

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.