Ubijen na granici sa Rumunijom

Izvor: Kurir, 06.Avg.2012, 14:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ubijen na granici sa Rumunijom

ZRENJANIN - Dragan Markučin (39) iz sela Šurjan, u opštini Sečanj, nađen je mrtav nedaleko od rumunske granice, potvrđeno je iz policijske uprave u Zrenjaninu.

Istražni sudija višeg suda u Zrenjaninu Bakoš Ileš rekao je novinarima da je Markučin imao ranu od metka u donjem delu leđa.

Telo je nađeno u nedelju uveče na srpskoj strani granice, kraj njegovog terenskog vozila.

Sumnja se da je pogođen prilikom bekstva sa rumunske teritorije >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i da ga je ubila rumunska policija.

Po nepotvrđenim informacijama, rumunska strana sprovodila je akciju protiv šverca cigareta, ali je sudija Bakoš rekao

da u blizini tela, a ni u vozilu, nisu nađene cigarete.

Obdukcija je u toku, a naloženo je i balističko veštačenje.

Istragu vodi rumunska policija.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.