
Izvor: Blic, 06.Jun.2025, 22:20
UBIJENI NIJE BIO META?! Policija sumnja da su napadači na Savskom vencu planirali da pucaju u DRUGOG MLADIĆA (FOTO, VIDEO)
Mladić A. I. (24) ubijen je večeras u u Ulici Gavrila Principa na Savskom vencu, u centru Beograda. Međutim, kako "Blic" nezvanično saznaje, policija ne isključuje mogućnost da on nije bio meta.
Povezane vesti
Ubijeni u centru Beograda NIJE BIO META?! Radio na građevini, nije imao ni oca ni majku - POLICIJA NE ISKLJUČUJE MOGUĆNOST koja ledi krv u venama
Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Jun.2025
Mladić (24) ubijen je večeras u u Ulici Gavrila Principa na Savskom vencu, u centru Beograda.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.