Izvor: Blic, 11.Sep.2024, 09:27

UBIJENI ADVOKAT I KUM LUKE BOJOVIĆA PRIČALI O DONJEM VEŠU DIJANE HRKALOVIĆ Na suđenju bivšoj državnoj sekretarki pušten razgovor iz kojeg nedostaje deo o UBISTVU NA ŠINAMA

U Specijalnom sudu u Beogradu juče je u nastavku suđenja bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Dijani Hrkalović pušten skraćeni audio snimak razgovora advokata Dragoslava Miše Ognjanovića i Dragoslava Miloradovića, kuma Luke Bojovića u kom se između ostalog pominje i optužena.

Nastavak na Blic...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.