Izvor: Blic, 14.Jun.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U smrt sa bolničke terase
U smrt sa bolničke terase
ČAČAK - Nenad P. (69) iz ivanjičkog sela Dubrava ubio se preksinoć oko 21 sat skočivši sa terase odeljenja hirurgijije na trećem spratu čačanske bolnice. Kako saznajemo, Nenad je nekoliko dana bio pacijent tog odeljenja. Samoubistvo je izvršio dok su dva pacijenta u sobi spavala, a druga dvojica izašla. Doktor Miloje Vukotić, direktor Bolnice u Čačku, kaže da je pacijent Nenad P. nekoliko dana lečen na odeljenju i da mu je prethodnog dana napisana otpusna lista, tako da je očekivao rodbinu da dođe po njega. Od početka 2006. godine ovo je 21 samoubistvo na području Moravičkog okruga, što je za pet više nego u istom periodu prošle godine.
V. T.







