Izvor: Blic, 14.Jun.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U smrt sa bolničke terase

U smrt sa bolničke terase

ČAČAK - Nenad P. (69) iz ivanjičkog sela Dubrava ubio se preksinoć oko 21 sat skočivši sa terase odeljenja hirurgijije na trećem spratu čačanske bolnice. Kako saznajemo, Nenad je nekoliko dana bio pacijent tog odeljenja. Samoubistvo je izvršio dok su dva pacijenta u sobi spavala, a druga dvojica izašla. Doktor Miloje Vukotić, direktor Bolnice u Čačku, kaže da je pacijent Nenad P. nekoliko dana lečen na odeljenju i da mu je prethodnog dana napisana otpusna lista, tako da je očekivao rodbinu da dođe po njega. Od početka 2006. godine ovo je 21 samoubistvo na području Moravičkog okruga, što je za pet više nego u istom periodu prošle godine.

V. T.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.