U eksploziji u Djakovici troje povredjenih

Izvor: S media, 19.Nov.2009, 19:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U eksploziji u Djakovici troje povredjenih

Regionalna policija u Peći saopštila da su eksploziji bombe u Djakovici povredjene tri osobe i da je uhapšena osoba za koju se sumnja da je izazvala eksploziju.

Povredjeni u jučerašnjoj eksploziji su smešteni u bolnicu u Djakovici i njihovo zdravstveno stanje je stabilno.

Kako se navodi, policija je izašla na lice mesta po dobijanju informacije o eksploziji i uhapsila osobu od 33 godine za koju se sumnja da je bacila dve eksplozivne naprave sa trećeg sprata >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << zgrade u kojoj živi.

Jedna eksplozivna naprava je eksplodirala i povredila tri osobe, dok druga bomba nije eksplodirala.

Uhapšena osoba za koju se sumnja da ima mentalne probleme nalazi se u Policijskoj stanici u Djakovici.

Policija i javni tužilac nastavljaju istragu kako bi se razjasnile sve okolnosti koje su dovele do eksplozije.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.