Izvor: Akter, 02.Feb.2014, 11:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U bombardovanju Alepa ubijeno 85 ljudi
Najmanje 85 ljudi je poginulo, među kojima 10 dece, u vazdušnim napadima sirijskih snaga na delove grada Alepa, na severu zemlje
Povezane vesti
Alep bombardovan, najmanje 85 mrtvih
Izvor: NoviMagazin.rs, 02.Feb.2014
Najmanje 85 ljudi, među kojima 10 dece, poginulo je u vazdušnim napadima sirijskih snaga na delove grada Alepa, na severu zemlje, koji se nalaze pod kontrolom pobunjenika, saopštila je sirijska Opservatorija za ljudska prava.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








