U Sofiji uhapšen srpski državljanin

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Mar.2011, 23:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Sofiji uhapšen srpski državljanin

SOFIJA -

Bugarska policija uhapsila je pedesetpetogodišnjeg srpskog državljanina I.P, za kojim je raspisana poternica Interpola zbog učešća u kriminalnoj grupi koja se bavi izradom ilegalnih dokumenata i lažnog novca.

On je uhapšen u četvrti Sofije "Nadežda", saopštila je bugarska policija.

U njegovom stanu pronađeno je i oduzeto 450 grama amfetamina, oko 200 tableta ekstazija, marihuana, velika količina bugarskih leva i deviza i šest mobilnih telefona.

Policija je u jednoj torbi u stanu pronašla i rasklopljenu mašninu za tabletiranje.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.