Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Feb.2010, 14:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Rijeci uhapšena državljanka Srbije.
ZAGREB - Državljanka Srbije stara 31 godinu, čije ime nije saopšteno, uhapšena je u Rijeci, zbog sumnje da je na području tog grada prodavala drogu, piše Večernji list.
Riječki policajci su u subotu oko 23 časa, u pretresu auta u kojem je bila sama, pronašli 31 kesicu sa po gramom kokaina i jednu od 4 grama, kao i sedam grama amfetamina kojeg je, skrivala ispod odeće.
Po nalogu istražnog sudije riječkog Županijskog suda pretražen je i iznajmljeni stan u kojem >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je stanovala, a u njemu je pronađeno 357 tableta ekstazija, 14,3 grama kokaina, 1,5 gram marihuane i 13,4 grama smeše za povećanje mase opijata.
Pronađeni su još i digitalna vaga, plastične kesice i pribor za rezanje, 15 hiljada kuna (oko 2 hiljade evra) i 650 evra, kao i lažna vozačka dozvola i pasoš.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
















