U BANJALUCI UHAPŠENO PET ŠVERCERA CIGARETA

Izvor: Kurir, 28.Dec.2010, 14:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U BANJALUCI UHAPŠENO PET ŠVERCERA CIGARETA

BANJALUKA - Pet osoba uhapšeno je u Banjaluci u nastavku akcije "Tobako" i zaplenjena je veća količina cigareta, potvrdila je portparolka Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske Mirna Šoja.

Ona je novinarima rekla da se na području Banjaluke pretresa više lokacija u okviru akcije koja se sprovodi po nalogu Tužilaštva BiH, a koja je usmerena na razbijanje lanca krijumčara cigareta.

U policijskoj akciji "Tobako" 21. decembra je na području Doboja, Zvornika i Bileće uhapšeno deset osoba.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.