Izvor: B92, 20.Jul.2012, 14:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U "Armagedonu" uhapšen Kikinđanin
Beograd -- Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je uhapšen T.S. (31) iz Kikinde zbog sumnje da je iskorišćavao maloletne osobe za pornografiju.
On se sumnjiči i da je prikazivao, pribavljao i posedovao pornografski materijal.
Osumnjičeni je od 2011. godine do hapšenja sa svog kućnog računara preko internet mreže, preuzimao, skladištio i postavljao veće količine pornografskog materijala nastalog iskorišćavanjem dece.
Prilikom pretresa stana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i drugih prostorija koje koristi T.S. pronađeno je 24 gigabajta fotografija i audio-vizuelnog materijala nastalog iskorišćavanjem dece od 5 do 12 godina u pornografske svrhe.
T.S. će uz krivičnu prijavu u zakonskom roku biti priveden istražnom sudiji Višeg suda u Beogradu, navodi se u saopštenju.
Kikinđanin uhapšen zbog pornografije
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 20.Jul.2012
KIKINDA -..U nastavku akcije "Armagedon“ pripadnici Službe za borbu protiv organizovanog kriminala lišili su slobode i zadržali T.S. (32) iz Kikinde, osumnjičenog da je izvršio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za...
Kikinđanin uhapšen u akciji "Armagedon"
Izvor: Mondo, 20.Jul.2012
U nastavku akcije "Armagedon", uhapšen T.S. (1981) iz Kikinde, zbog sumnje da je izvršio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju.
Uhapšen zbog dečje pornografije
Izvor: Vesti-online.com, 20.Jul.2012
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je uhapšen T.S. (31) iz Kikinde zbog sumnje da je prikazivao, pribavljao i posedovao pornografski materijal i iskorišćavao maloletne osobe za pornografiju.
















