Izvor: Kurir, 18.Avg.2011, 08:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U „AUDIJU“ KRILI 1,6 KILA HEROINA
BEOGRAD - Rampa za dilere! Petočlana narko-grupa iz Zemuna i Obrenovca uhapšena je juče pošto je u njihovom ‘’audiju“ nađeno 1,6 kilograma heroina. Operativci kriminalističke policije MUP Srbije lisice na ruke stavili su im na parkingu pored naplatne rampe u Paraćinu.
BEOGRAD - Rampa za dilere!
Petočlana narko-grupa iz Zemuna i Obrenovca uhapšena je juče pošto je u njihovom ‘’audiju“ nađeno 1,6 kilograma heroina. Operativci kriminalističke policije >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << MUP Srbije lisice na ruke stavili su im na parkingu pored naplatne rampe u Paraćinu.
- Uhapšeni su Zemunci Elvir Z. (37), koji je, kako se sumnja, bio organizator šverca droge, i Marko Z. (29). Iza rešetaka su se našli i Obrenovčani Igor A. (24), Nikola F. (25) i Zlatan M. (34) - kaže sagovornik iz policije.
Petočlana kriminalna grupa „pala“ je u nastavku akcije „Morava“.
(E. K.)











