Trojica uhapšenih zbog droge

Izvor: Studio B, 18.Avg.2015, 11:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trojica uhapšenih zbog droge

Policija je uhapsila tri osobe i zaplenila, u dve odvojene akcije, 91 paketić i oko 30 grama heroina, 340 paketića i tri kese zelene biljne materije za koju se sumnja da je marihuana, paketić amfetamina, dva pištolja, gasni pištolj i municiju.

Kako se navodi u saopštenju Ministarstva unutrašnjih poslova pretresom kuće i ostalih prostorija osumnjičenog D.Ž. (39) na Novom Beogradu, policija je našla paketiće i braon praškastu materiju za koju se sumnja da je heroin, gasni >> Pročitaj celu vest na sajtu Studio B << pištolj sa okvirom i dva metka.

Pretresom stana na Zvezdari, kada su uhapšeni osumnjičeni F.D. (24) i I.P. (24), nađeni su paketići i kese sa zelenom biljnom materijom za koju se sumnja da je marihuana, paketić praškaste materije za koju se sumnja da je amfetamin, revolver „magnum 357", pištolj „CZ", tri metka i elektronska vaga za precizno merenje.

Osumnjičenima D.Ž, F.D, i I.P. je određeno zadržavanje zbog sumnje da su izvršili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, a F.D, i I.P. i za nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.