Izvor: Blic, 29.Apr.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Trgovina ličnim kartama pred referendum

Trgovina ličnim kartama pred referendum

BEOGRAD - Policija je uhapsila Hrvoja Barjaktarevića iz Berana zbog sumnje da je kupovao lične karte građana Crne Gore, koji su trenutno u Beogradu, kako ne bi učestvovali na predstojećem referendumu, saopštio je juče SUP Beograd.

Po nalogu istražnog sudije, izvršen je pretres Barjaktarevićevog stana u Ulici Đorđa Kratovca 44 u Beogradu, gde je pronađeno više ličnih karata crnogorskih građana. Pronađeni >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << su i četvrtasti drveni pečat za overu Osnovnog suda u Podgorici, okrugli drveni pečat sa otiskom Republike Crne Gore - Osnovni sud u Podgorici, više blanko saobraćajnih dozvola iz Crne Gore i blanko međunarodnih saobraćajnih dozvola iz te republike i dva para registarskih tablica (UL 105-89 i BA 209-927). U stanu je pronađeno i 11.800 evra.

Barjaktareviću je određen pritvor od 48 sati posle kojeg će biti odveden kod istražnog sudije, navedeno je u saopštenju.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.