Izvor: Blic, 25.Nov.2007, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Teška saobraćajna nesreća na novom Obrenovačkom putu
Na novom obrenovačkom putu iza ulaza u Umku jutros se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj je jedna osoba izgubila život, a petoro je povređeno.
Nesreća se dogodila oko 6.45 minuta kada je iz za sada još neutvrđenih razloga došlo do direktnog sudara fordovog kombija i putničkog vozila opel kadet u kojem se nalazila nastradala osoba.
Prema podacima Uprave saobraćajne policije, u prethodna 24 sata na putevima u Srbiji povređeno je 47 vozača i putnika u više od 200 saobraćajnih nesreća.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.














