TROJE POGINULO U UDESU KOD RAŠKE

Izvor: Kurir, 14.Jul.2010, 09:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TROJE POGINULO U UDESU KOD RAŠKE

KRALJEVO - U stravičnoj saobraćajnoj nesreći tri osobe su poginule, dok je troje ljudi teško povređeno!

Kako saznajemo, u teškom sudaru „folksvagen pasata“ i kamiona, koji se dogodio u utorak oko dva časa ujutru u mestu Kućani kod Raške, na mestu je poginuo vozač automobila Goran Grubišić (43) iz Pirota, dok su nešto kasnije u novopazarskoj bolnici preminuli i njegovi saputnici Nataša Veljković (36) i Goran >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Cvetković (52), takođe iz Pirota.

Jedina preživela putnica iz ‘’pasata’’ Sandra Grubišić s teškim povredama prevezena je u pazarsku bolnicu. Osim njoj, lekari su na mestu udesa ukazali pomoć i vozaču kamiona Zvezdanu Cvetkoviću iz Aleksandrovca i njegovom saputniku Milanu Antiću iz Brusa, i oni su s težim povredama smešteni u bolnicu u Novom Pazaru.

Prema izjavi nekoliko očevidaca tragedije, do nesreće je došlo kad je kamion iz svoje trake skrenuo u suprotnu i potom se zakucao u automobil koji je vozio nastradali Goran Grubišić. Prema prvim informacijama, udes je izazvao vozač teretnjaka, koji je zaspao za volanom.

(M. V.)

Još jedan sudar!

Još jedan meštanin Pirota poginuo je juče pre podne, u lančanom sudaru koji se dogodio na međunarodnom putu Niš-Dimitrovgrad. U istoj nesreći jedna osoba je teško povređena.

Do nesreće je došlo kad je minibus dok je pokušavao da izvrši preticanje udario u automobil „jugo“, u kojem je bio poginuli. „Jugo“ je prešao na suprotnu stranu i tada su ga udarila još dva vozila.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.