TRAKTORISTA SA 4,87 PROMILA!

Izvor: Kurir, 17.Jun.2011, 09:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TRAKTORISTA SA 4,87 PROMILA!

SMEDEREVO - Rekorder! Vozač traktora D. P. (37), koga je policija zaustavila kad se sa sporednog puta uključivao na glavni u selu Vranovu kod Smedereva, toliko je bio pijan da je ispao iz kabine dok je vadio dokumenta. Alko-test nije bilo moguće uraditi jer D. P. nije bio u stanju da stoji, a kad mu je u bolnici uzeta krv, ustanovljeno je da ima čak 4,87 promila alkohola!

SMEDEREVO - Rekorder!

Vozač traktora D. P. (37), koga je policija zaustavila kad se sa sporednog >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << puta uključivao na glavni u selu Vranovu kod Smedereva, toliko je bio pijan da je ispao iz kabine dok je vadio dokumenta. Alko-test nije bilo moguće uraditi jer D. P. nije bio u stanju da stoji, a kad mu je u bolnici uzeta krv, ustanovljeno je da ima čak 4,87 promila alkohola!

- Srećom pa je zaustavljen. Traktor nije bio registrovan, a vozač nije bio u stanju da hoda, a ne da vozi. Čudo je da je uopšte stigao do magistralnog puta. Bio je na granici trovanja. Pijaniji vozač dosad nije zaustavljen - kaže za Kurir izvor blizak istrazi.

(E. K.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.